Viber Messenger – Free Video Calls & Group Chats

Varies with device

Viber je bezplatná, jednoduchá, rychlá a nejbezpečnější aplikace pro zasílání zpráv s možnostmi videohovorů. Posel výběru pro více než 1 miliardu uživatelů po celém světě! Nyní můžete posílat textové zprávy zdarma a telefonovat ve vysoké kvalitě.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Viber Media S.à r.l.
Version
Varies with device
Updated
November 5, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Viber je bezplatná, jednoduchá, rychlá a nejbezpečnější aplikace pro zasílání zpráv s možnostmi videohovorů. Posel výběru pro více než 1 miliardu uživatelů po celém světě! Nyní můžete posílat textové zprávy zdarma a telefonovat ve vysoké kvalitě.

Viber je komunikační komunikační program, potřebujete pouze datový tarif nebo připojení Wi-Fi. Uskutečňujte mezinárodní hovory zdarma, používejte videohovory, otevřené skupinové chaty a další!
S Viberem si budete moci užít neomezené hovory, nekonečné textové zprávy a vysoce kvalitní videochaty!

Proč je pro vás Viber dokonalým poslem hovorů?

Uskutečňujte bezplatné zvukové a videohovory,
abyste mohli dělat jasné zvukové a okamžité videohovory s přáteli a rodinou. Můžete uspořádat skupinový chat nebo videohovor až s 20 lidmi, což je skvělá příležitost setkat se s vašimi blízkými. Užijte si každý den zcela zdarma videohovory a chaty.

Otevřete
skupinový chat Buďte v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy pomocí skupinového chatu až s 250 členy. Chatujte a textujte společně ve vyhrazené chatovací místnosti, diskutujte o svých oblíbených filmech, knihách, událostech atd.! Chatování s rodiči je skvělé pro sdílení rodinných aktivit, vtipů a fotografií.

Použití Viber Out to
dělat low-cost volání do pevných -line telefonů se tvoří pevnou linku volání, uživatele non-Viber nebo někoho, kdo nemá internetovou službu nebo mobilních telefonů, které využívají low-cost mezinárodní telefonní služby Viber Out.

Odesílání bezplatných textových zpráv pro
udržení kontaktu nebylo nikdy jednodušší. Posílejte zdarma textové zprávy, sdílejte fotografie, nálepky nebo GIF, videa nebo jiné soubory. Pro fanoušky textových zpráv je Viber dobrou volbou!

Hovory a textové zprávy se 100% ochranou soukromí jsou
šifrovány end-to-end, takže všechny typy informací, které sdílíte ve Viberu, zůstanou vždy soukromé. Každá zpráva se odesílá ve formě šifrovaného kódu a šifrovací klíč může k převodu na prostý text použít pouze zařízení příjemce. Šifrovací klíč existuje pouze v zařízení uživatele a nic jiného. Proto nikdo – ani Viber – nemůže číst vaše zprávy.

Autodestrukce tajného chatu Chcete-li
zahájit tajný chat, můžete nastavit časovač autodestrukce pro každý text, aby byl po přečtení automaticky odstraněn z telefonu příjemce. Díky funkci šifrovaného zasílání zpráv je bezpečné používat Viber pro textové zprávy a hovory.

Můžete jen říct tolik, abyste se vyjádřili pomocí samolepek GIF a Viber
! K vyjádření svých emocí použijte nekonečné soubory GIF a více než 35 000 nálepek z trhu s nálepkami Viber. Chatování je zajímavější, než si myslíte!

Vytvořte komunitu Viber. Užijte si bezplatné hovory a textové zprávy s neomezeným počtem členů!
Bez ohledu na to, co vás zajímá, můžete nyní vytvořit vlastní komunitu Viberu! Komunikujte s neomezeným počtem lidí a diskutujte o společných tématech nebo vášních. V jedinečném chatovacím prostoru si můžete užít více kontroly správce než kdykoli předtím a nové funkce dialogu, kde můžete pořizovat všechny snímky.

Obohaťte své konverzace o rozšíření chatu Obohaťte své konverzace o
řadu užitečných rozšíření o chat , včetně snadného přístupu k vašim oblíbeným odkazům, GIF a videím, Yelpu, YouTube, rezervaci, Spotify atd. Pomocí samolepek Viber můžete uskutečňovat bezplatné hovory a textové zprávy ještě zábavněji!

Předplatné Viber Out je jedna minuta vysílacího času na volání do konkrétního cíle, kterou lze zakoupit v aplikaci a obnovit ji měsíčně nebo týdně podle vašeho plánu. Pokud se přihlásíte k odběru prostřednictvím Obchodu Play, poplatek bude odečten z vašeho účtu po potvrzení nákupu. Předplatné se automaticky obnoví, pokud nebude automatické obnovení vypnuto alespoň 24 hodin před koncem aktuálního období. Do 24 hodin před koncem aktuálního období bude z vašeho účtu stržena cena za vámi zvolený tarif. Předplatné můžete kdykoli spravovat a automatické obnovení můžete vypnout tak, že v zařízení přejdete do nastavení účtu Play Store.

Viber je součástí skupiny Lotte Group, která je světovým lídrem v oblasti elektronického obchodování a finančních služeb. Začněte zdarma používat aplikaci pro neomezené volání!

What's new

Jako správce komunity můžete lépe a rychleji porozumět svému publiku - zkontrolovat počet zhlédnutí, kliknutí a sdíleného obsahu ihned po publikování a vytvoření obrovské komunity: dlouze stiskněte libovolnou zprávu> zprávu.

Při vytváření vlastního GIF vyzkoušejte nový bumerang a reverzní režim

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *