The Secret To Money by Rhonda Byrne

3.3.1

The Secret of Money je aplikace, která má změnit způsob, jakým přemýšlíte o penězích, a zásadně změnit situaci v peněžním životě.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Creste LLC
Version
3.3.1
Updated
October 30, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

The Secret of Money je aplikace, která má změnit způsob, jakým přemýšlíte o penězích, a zásadně změnit situaci v peněžním životě.

Inspirován globálním nejprodávanějším fenoménem Rhonda Byrne The Secret, v této aplikaci získáte nové znalosti o svých osobních financích a potenciálu bohatého života.

The Secret Money je plán osobního rozvoje pro hry a každodenní aktivity vytvořený samotným Ai Sheng Hate, který je vybaven 6 výkonnými postupy tajného stylu, které vám pomohou rozvíjet bohaté myšlení:

Touha
nákup množství
výkonu MONEY
DAILY inspirací
zástavy
na

Požadavky: V této praxi vytvoříte seznam 7 věcí, které si můžete koupit, pokud nemáte peníze. Tento „tajný“ seznam vám připomíná, proč chcete ve svém životě více peněz, a skutečný pocit mít věci, které chcete nejvíce.

Nákup: V této praxi změníte svůj koncept peněz utrácením spousty peněz. Každý den budete dostávat rostoucí počet virtuálních šeků od Universe Bank, která byla poprvé představena v knize „Tajemství“. Pomocí své fantazie můžete „utratit“ to, co potřebujete pro každou kontrolu, a zaznamenat tyto nákupy do aplikace. Měna je lokalizována v každé zemi a nastavena podle nastavení jazyka a umístění v telefonu nebo tabletu.

Hotovostní měna: V tomto přístupu dnes zaznamenáváte všechny své způsoby výplaty – prostředky, které jste obdrželi, uložili, darovali nebo vrátili. Kolik „tajných“ peněz každý den začnete ukazovat, až budete cvičit „Tajemství peněz“, které vás překvapí.

Denní osvícení: Pokud jde o peníze, malé osvícení může při zvyšování peněz ve vašem životě přispět dlouhou cestou. V této každodenní praxi budete dostávat inspirativní informace s finanční tematikou čerpané z „tajné“ knihy, které vám pomohou změnit váš pohled na peníze. Každou inspiraci lze sdílet.

Potvrzení: Musí to být pozitivní prohlášení, které jste učinili, abyste si vybudovali pozitivní přístup a změnili svůj život na konkrétní téma. V tomto každodenním cvičení si přečtete 25 jedinečných bohatství a potvrzení inspirovaných Tajemstvím, které vám pomohou změnit váš koncept peněz.

Dary: V tomto přístupu zaznamenáváte všechny způsoby, jak dáváte ostatním – charitativní dary, tipy, dary a dary, razítka šeků na večeři nebo nákup kávy pro přátele. Budete překvapeni, kolik peněz budete každý den dávat ostatním, když budete cvičit „Tajemství vydělávání peněz“.

Tajemství peněz je speciálně navrženo pro vás. Jste vyzváni, abyste pomocí „Tajemství“ uskutečnili své sny. Jak řekla Rhonda:

„Jako mnoho lidí jsem od mládí věřil, že peníze se těžko vydělávají, a pro peníze musíte tvrdě pracovat. Dokonce věřím, že nikdy nebudu mít spoustu peněz, protože moje rodina nemá peníze.

„Všechny tyto víry vycházejí z víry – víry, která postrádá peníze.

„Takže v roce 2004 jsem během studia filmu Tajemství vytvořil mnoho různých měnových postupů a vynalezl mnoho hypotetických měnových her, abych přeměnil mou víru v nedostatek peněz na víru v peníze. Cvičte, dělejte to každý den. Dnes v mém životě není nedostatek.

„Tým The Secret přijal praxi měny měnící život, díky níž jsem přešel od nedostatku k hojnosti a vložil ji do aplikace The Secret to Money. Aplikace je jednoduchá a praktická, navržená tak, aby zcela změnila měnovou situaci ve vašem životě Pracuje pro mě. “

K dispozici v angličtině, španělštině, němčině, francouzštině, japonštině, korejštině, hindštině a mandarínštině.

What's new

Celkové zlepšení výkonu

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *