TelloTalk Messenger

3.40.1

TelloTalk je první pákistánská aplikace pro sociální média, která vám nejen umožňuje komunikovat s přáteli / rodinou, ale také vám poskytuje platformu pro chatování a získávání nových přátel. Nejen to, ale také najdete kompletní seznam vzrušujících služeb, jako jsou chatovací místnosti, živé zprávy, příběhy, zajímavý obsah Time Pass a další! Mezi hlavní funkce a služby aplikace patří:
Download APK
0/5 No votes
Developer
TelloTalk (Pvt.) Ltd.
Version
3.40.1
Updated
November 4, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
23M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TelloTalk je první pákistánská aplikace pro sociální média, která vám nejen umožňuje komunikovat s přáteli / rodinou, ale také vám poskytuje platformu pro chatování a získávání nových přátel. Nejen to, ale také najdete kompletní seznam vzrušujících služeb, jako jsou chatovací místnosti, živé zprávy, příběhy, zajímavý obsah Time Pass a další! Mezi hlavní funkce a služby aplikace patří:
-skutečné chatovací místnosti
-příběhy
-zpravodajské kanály v reálném čase
-dei nálepky -pakistanské
rozhlasové stanice v reálném čase
-pákistánská klávesnice místního jazyka
-hudba
-hry

to není pravda!
Odměny můžete získat také doporučením v našich žebříčcích, pozváním přátel na TelloTalk nebo vstupem do seznamu trendů příběhů.
TelloTalk je kompletní pákistánské řešení sociálních médií a budete na něj hrdí jako na svůj domov.

** Chatovací místnosti **
Už jste měli zkušenosti s jednáním s pákistánskými chatovacími místnostmi. Je to ideální volba pro hledání nových přátel? S TelloTalk je to nyní možné. Je to jedna z nejlepších aplikací pro přátelství, můžete nejen chatovat, ale také hlasově chatovat a najít nové přátele, poznat nové přátele, sdílet obsah a další.
Neuvěřitelný? Díky funkcím TelloTalk je jednou z populárních aplikací chatovací místnosti v Pákistánu. Seznamte se a získejte nové přátele prostřednictvím služby TelloTalk a strávte příjemný čas se svými přáteli.

** Vytvořit příběh **
Zapomeňte na stavové video zdarma a vytvořte příběh na TelloTalk. . Nyní vytvářejte skvělá videa, upravujte svá videa, zveřejňujte je a sdílejte na Instagramu, WhatsApp, Twitteru, TikToku nebo jiných sociálních platformách a užívejte si!
Vytvořte si vlastní originální video, vstupte do seznamu zpráv o trendech TelloTalk a získejte denní bezplatný zůstatek na mobilních zařízeních. , Proč čekat? Využijte úžasného tvůrce krátkých filmů a střihač a užívejte si! Funkce příběhu vám také umožňuje sdílet populární videa, virální videa nebo zajímavá videa v příběhu.

** Zdarma hlasové a videohovory **
TelloTalk je jednou z nejlepších aplikací pro hlasové a videohovory. Pokud hledáte nejlepší pákistánskou bezplatnou aplikaci pro textové a videochaty, je řešením TelloTalk. Nainstalujte si tu nejlepší chatovací aplikaci.

** Komunikační aplikace **
TelloTalk je bezplatná aplikace pro zasílání zpráv a chat, která vám umožní spojit se se starými přáteli nebo se setkat s novými přáteli prostřednictvím bezplatné chatovací místnosti. Můžete chatovat v angličtině, urdštině, sindhštině, paštštině, pandžábštině, balúčštině nebo na Siraiki.

** Pozvěte přátele a získejte odměny **
TelloTalk vám umožňuje vydělávat peníze online v Pákistánu prostřednictvím odměn za doporučení. Kdokoli může vydělat peníze doma tím, že pozve příbuzné a přátele na TelloTalk.

** Islámský obsah **
TelloTalk lze také použít jako vyhledávač qibla, který poskytuje modlitební upozornění, časy modlitby, denní ajat a denní hadísy. Můžete také sledovat Live Makkah TV nebo Live Madina TV v aplikaci TelloTalk!

** Hudební streamování **
TelloTalk s hrdostí představuje první pákistánskou integrovanou bezplatnou hudební aplikaci, která vám umožňuje streamovat vysoce kvalitní kanály FM a skladby, které odpovídají vaší náladě. TelloTalk může pro vaše pohodlí integrovat tu nejlepší hudbu přímo do vaší aplikace pro zasílání zpráv!
Poslechněte si Radio Dilber, Hotfm 105 Live, Live CityFM89 Live atd.

** Live and On-Demand TV App **
TelloTalk vám umožní sledovat živé televizní vysílání, včetně pákistánského dramatu, kriketu, zábavního obsahu a dalších.

** News App ****
Nyní můžete získat nejnovější aktualizace z aplikace TelloTalk News, včetně Dawn News, nejnovějších zpráv z „Pakistan Today“ a dalších deníků. Přečtěte si nejlepší blogy na jednom místě!

** Desi Stickers **
Udělejte si ze svého chatu zábavu přidáním neuvěřitelně vtipných samolepek a pošlete svým emotikonům samolepky Pákistán, Islám, Eid, Hollywood, Love, Ramadan

** Další vynikající funkce **
• Úpravy odeslaných zpráv
• Sdílení souborů
• Klávesnice s více místními jazyky (angličtina, urdština, sindhština, paštština, pandžábština, balúčština nebo siraiki)
neodesláno Zpráva
• Tmavý režim
• Rozhraní Urdu
• Možnost Skrýt chat
• Naskenovat QR kód
• Moje záložka

Kontaktujte nás prosím na support@tellotalk.com ohledně jakékoli podpory nebo zpětné vazby, brzy uvedeme nové funkce a mnoho zajímavých nových překvapení.

What's new

- Vylepšení uživatelského rozhraní a opravy chyb.

Video

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *