2nd Line: Second Phone Number for Texts & Calls

1.0.8

Linka 2 vám poskytne druhé telefonní číslo jako linku pro záznam ve vašem chytrém telefonu, což vám umožní uskutečňovat hovory a textové zprávy pro osobní a nezávislou práci.
Download APK
0/5 No votes
Developer
2nd Phone Number & VPN Ltd
Version
1.0.8
Updated
November 3, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
46M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Druhé telefonní číslo
Linka 2 vám poskytne druhé telefonní číslo jako linku pro záznam ve vašem chytrém telefonu, což vám umožní uskutečňovat hovory a textové zprávy pro osobní a nezávislou práci.

Přidáním druhého telefonního čísla do této aplikace pro telefon můžete snadněji navázat kontakt se svou rodinou, kolegy nebo zákazníky, aniž byste museli nakupovat druhý telefon nebo přidávat druhou SIM kartu.

Až tedy budete příště chtít s někým mluvit, ale nechcete sdílet své skutečné telefonní číslo, nezapomeňte, že takové najdete ve druhém telefonním čísle aplikace – Druhá linka. V několika krocích můžete nastavit neomezené hovory a textové zprávy.

Oddělte život a práci
pomocí místního telefonního čísla 2. linky, můžete přidat vypalovací linku pro budoucnost, abyste dokonale oddělili svůj pracovní a soukromý život. Pokud vám tedy někdo volá na vašem pracovním telefonu nebo když voláte zákazníkovi, můžete si také zvolit, že vám zavoláte na pracovním telefonu, pak budete vědět, jak odpovědět a vaše osobní telefonní číslo zůstane soukromé.

Neomezené textové zprávy a
hovory Získejte druhé telefonní číslo z aplikace 2. linky pro Android, textové a neomezené hovory s kýmkoli na světě prostřednictvím dat Wi-Fi nebo mobilního telefonu, pouze za 9,99 $ měsíčně nebo s Ostatní uživatelé 2. linky mohou mluvit zcela zdarma.

Levnější než běžné telefony
2. linky, s vlastní technologií, při zachování vysoké kvality hlasu, jsou místní i mezinárodní hovory mnohem levnější než běžné hovory. V několika málo krocích můžete vytvořit svůj vyhrazený druhý řádek. Nabijte to trochu a ušetřete peníze.

Pro nejrůznější situace
Už vás někdy tyto okolnosti trápily? Musíte uvést své telefonní číslo, ale ve skutečnosti nechcete? Byli jste obtěžováni propagacemi nebo reklamami, ale nemůžete je všechny zastavit? Musím kontaktovat kvůli vyřešení dočasných problémů, ale nechci prozradit své osobní číslo? Pokud je odpověď ano, nejste sami. Mnoho z nás takové věci víceméně trápí. Na 2. lince můžete zadat druhé telefonní číslo a opravit tak všechna volání. Nebylo zveřejněno žádné osobní telefonní číslo a nebyly způsobeny žádné potíže. Po dokončení jej můžete kdykoli a kdekoli vypálit nebo ponechat podle potřeby.

Výkonné funkce pouze za 9,99 $ měsíčně:
-Neomezené množství textových zpráv a hovorů zdarma: Neomezené hovory a textové zprávy do Spojených států a Kanady.
– Vysoce kvalitní hovory: čistá kvalita hlasu, aby byl váš hovor plynulejší
– vlastní hlasová schránka: Nahrajte vlastní pozdrav hlasové pošty, který volajícího vyzve k zanechání zprávy
– Prevence spamu: trvale zablokovat každého volajícího spamu
– Přesměrování hovorů: Hovory můžete přímo přesměrovat na libovolné číslo, které se vám líbí, v několika krocích –
Historie hovorů: Zaznamenávejte všechny příchozí a odchozí hovory při zachování kvality hlasu
– Bez reklam: Užijte si neomezené hovory a textové zprávy, ne Překáženo reklamou

. 2. linka je zdarma ke stažení a dodává se s miliony místních telefonních čísel. Můžete si vybrat libovolný a využívat všechny výše uvedené funkce za 9,99 $ měsíčně.

Po potvrzení nákupu bude platba odečtena z účtu Google. Pokud není automatické obnovení vypnuto alespoň 24 hodin před koncem aktuálního období, předplatné se automaticky obnoví na konci každého semestru. Účet bude účtován za obnovení do 24 hodin před koncem aktuálního období a bude stanoven poplatek za obnovení. Funkci automatického obnovení můžete kdykoli vypnout prostřednictvím nastavení účtu Google, ale za nevyužité části podmínek nebudou vráceny žádné částky.

What's new

Druhá aktualizace

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *